דף הבית >> מוצרים >> מוצרי שיער
 

אייס וקס ציטוזן

אייס וקס (וקס מיםמקצועי לעיצוב שיערמבריק ומזין את השיערשומר על עיצוב השיער לאורך כל היום ונשטף בקלות.

סדרת ציטוזן קראטין

קראטין הינו החלבון העיקרי הבונה את סיב השערה ויש חשיבות מרבית לטיפוח הקראטין על מנת לשמור על בריאות השיער. לאורך זמן נפגמת שלמות סיב השערה ושבבים מיקרוסקופיים מופחתים ממבנה השערה. יש חשיבות בטיפוח השיער להשלים את מבנה סיב השערה על ידי הוספה חיצונית של מעטה קראטין. סדרת ציטוזן קראטין : מסכה ציטוזן קראטין, שמפו ציטוזן קראטין וסרום ציטוזן קראטין חיונית לטיפוח שיער על ידי הוספת מעטה קראטין לסיב השערה. סדרה זו מתאימה בכלליות לשיער יבש ופגום, ובייחוד לשיער ארוך ולשיער לאחר החלקה.

 

מסכת ציטוזן קראטין

מסכת קראטין ללא מלח-נוסחה מיוחדת עשירה בקראטין לטיפול בשיער יבש ופגום. אידאלית לשיער אחרי פעולת החלקה. המסכה יוצרת ציפוי הגנה חיצוני, העוטף ומחליק את השערה לכל אורכה.

מכילה קראטין ( החלבון העיקרי הבונה את השערה ), שמן ארגן ושילוב של סיליקונים עדינים לשמירה והגנה על השיער לאורך זמן. מעניקה רכות מושלמת, ברק, חיוניות ואלסטיות לשיער.

 

סרום ציטוזן קראטין

סרום קראטין -נוסחה מיוחדת לטיפול בשיער יבש ופגום. אידיאלי לשיער אחרי פעולת החלקה. הסרום מטפח ושומר על השיער על ידי שילוב של סיליקונים עדינים ושמן ארגן, הנספגים בסיב השערה, שומרים על גמישות, ברק ותורם למראה בריא.

הסרום מכיל קראטין ( החלבון העיקרי הבונה את השערה ), שמן ארגן ,לשמירה והגנה על השיער לאורך זמן. מעניק רכות מושלמת, ברק, חיוניות ואלסטיות לשיער.

שמפו ציטוזן קראטין

שמפו קראטין ללא מלח-נוסחה מיוחדת עשירה בקראטין לטיפול בשיער יבש ופגום. אידיאלי לשיער אחרי פעולת החלקה. השמפו נוסף על פעולת ניקיון השיער והקרקפת, מטפח ושומר על השיער על ידי יצירת ציפוי הגנה חיצוני, העוטף ומחליק את השערה לכל אורכה ונשאר על השיער לאחר החפיפה.

השמפו מכיל קראטין ( החלבון העיקרי הבונה את השערה ), שמן ארגן לשמירה והגנה על השיער לאורך זמן. מעניק רכות מושלמת, ברק, חיוניות ואלסטיות לשיער.

מסכה לשיער ציטוזן

נוסחה ייחודית המשלבת מרכיב חדשני – ציטוזן CPA , כדוריות שמנים טבעייםחומרים לריכוך השיער ,ליצירת שכבת הגנה דקה סביב סיב השיער להגנה מפני שבירה ופיצול ומסנני קרינהקומפלקס הציטוזן CPA , מסייע לקשירת המרכיבים הפעילים שבמסכה לשיער ומעודד את ספיגתם לתוך עובי סיב השערההמסכה לשיער ציטוזן מצטיינת בשילוב של מולקולות קטנות החודרות לתוך עומק סיב השערהמחזקות ומרככות מבפנים את השיערלפיכך ההשפעה של המסכה באה לידי ביטוי מרבית לאחר כשלוש חפיפות.

התוצאה: שיער שופעמלא חייםגמיש ורך כמשיונוח לטיפולהשיער שלך מוגן מפני נזקי קרינת השמש וצבעו נשמר לאורך זמן.

קרם לחות ועיצוב קראטין

קרם לחות קראטין- קרם לחות ללא מלח חזק במיוחד. נוסחה מיוחדת לעיצוב שיער ורכות לאורך כל היום. הקרם יוצר ציפוי על סיב השיער המעניק עיצוב עמיד ורכות משיית. קרם הלחות משפיע בצורה בולטת מבוקר עד לילה. קרם הלחות מכיל קראטין ( החלבון העיקרי הבונה את השערה ), ושילוב של סיליקונים עדינים עם פולימרים (מולקולות גדולות) לעיצוב עמיד של תסרוקת ביחד עם רכות שניתן להרגיש אותה גם בסופו של יום

סדרת מוצרי ציטוזן

שמפו טבעי רוזמרין

שמפו טבעי ללא SLS, SLES ופרבנים.

 

שמפו טיפולי ללא מלחים ציטוזן

נוסחה ייחודית המשלבת מרכיב חדשני – ציטוזן CPA, חומרים לריכוך השיער ,ליצירת שכבת הגנה דקה סביב סיב השיער להגנה מפני שבירה ופיצול. קומפלקס הציטוזן CPA , מסייע לקשירת המרכיבים הפעילים שבשמפו לשיער ומעודד את קשירתם על פני סיב השערה. השמפו מכיל מולקולות גדולות וארוכות המצפות את סיב השערה מבחוץ ונשארות זמן רב על השיער לאחר החפיפה. שילוב זה נותן השפעת ריכוך מוגבר ביותר לשיער. שמפו הציטוזן מתאים לשיער יבש ופגום

התוצאה: שיער שופע, מלא חיים, גמיש ורך כמשי, ונוח לטיפול. השיער שלך מוגן מפני נזקי קרינת השמש וצבעו נשמר לאורך זמן.

הוראות שימוש: השמפו מרוכז, לכן יש להקציף עם מעט מים בכפות הידיים, ורק אז לחפוף את השיער, ולשטוף.

סרום לשיער ציטוזן

סרום ארגן לשיער ציטוזן הינו נוסחה ייחודית המשלבת חומרים לריכוך ועיצוב השיער ,ליצירת שכבת הגנה דקה סביב סיב השיער להגנה מפני שבירה ופיצול ,ומסנני קרינה ( SPF לא נקבע ).

התוצאה: שיער שופע, מלא חיים, גמיש ורך כמשי, ונוח לטיפול. השיער שלך מוגן מפני נזקי קרינת השמש וצבעו נשמר לאורך זמן.

 

 

קרם לחות לשיער ציטוזן

קרם הלחות מסדרת ה-citozen : נוסחה ייחודית המשלבת מרכיב חדשני – ציטוזן CPA, חומרים לריכוך ועיצוב השיער ,ליצירת שכבת הגנה דקה סביב סיב השיער להגנה מפני שבירה ופיצול ומסנני קרינה ( SPF לא נקבע ).

קומפלקס הציטוזן CPA , מסייע לקשירת המרכיבים הפעילים שבקרם לשיער ומעודד את ספיגתם לתוך עובי סיב השערה.

התוצאה: שיער שופע, מלא חיים, גמיש ורך כמשי, ונוח לטיפול. השיער שלך מוגן מפני נזקי קרינת השמש וצבעו נשמר לאורך זמן.

 

 

קרם תלתלים ציטוזן

קרם התלתלים מסדרת ה-citozen : נוסחה ייחודית המשלבת מרכיבים חדשניים העוטפים את סיב השערהלאחר ייבוש חומרים אלו מתכווצים מעט ומעודדים תסרוקת של שיער גלי ומתולתלכמו כן מכיל הקרם חומרים לריכוך ועיצוב השיער ,ליצירת שכבת הגנה דקה סביב סיב השיערלהגנה מפני שבירה ופיצולומסנני קרינה (SPF לא נקבע).

התוצאה: שיער שופעמלא חייםגלי ומתולתלאך עם רכות