דף הבית >> מוצרים >> כללי
 

קרם סיליקון

קרם רב שימושי. מתאים לכל חלקי הגוף. הקרם מכיל שמן שקדים, וזלין וחומרים נוספים לרכות ולחות לעור.


 

משחת מגינית 

משחה המכילה זינק אוקסיד. לשימוש מבוגרים לתפרחת חיתולים.

ג'ל ים המלח 
 

ג'ל ים המלח- פיתוח מהפכני בתחום הקוסמטיקה של ים המלח. ג'ל ים המלח מכיל 96% מי ים המלח והייחודיות שבו טמונה בעובדה שמדובר במוצר קוסמטי המכיל מעל 20% מלחים תוך שימוש במים טהורים של ים המלח. היתרון במוצר נעוץ באופן השימוש הקל וההשפעה המידית שלו. מורחים את הג'ל על הגוף ולאחר 20 דקות מנגבים את הג'ל. ההשפעה המיידית היא זהה לשהייה של 20 דקות במי ים המלח. המסקנה המתבקשת היא ששימוש בג'ל נותן זהות לשהייה במי ים המלח. על סגולותיו של ים המלח ניתן לפרט בפרוטרוט אך ניתן להתייחס לסגולותיו כידע כללי וידוע לכל. מוצר זה מתאים לציבור המעוניין בטבילה בים המלח אך נבצר ממנו הדבר בשל ריחוק גיאוגרפי, קוצר זמן וכו'. המוצר מכיל תמצית דונליאלה שהיא אצה שחיה במי ים המלח. זהו האורגניזם היחיד שחי במי ים המלח. תמצית הדונליאלה מכילה חומצות שומן אומגה 3 ואומגה 6 המעשירים את העור ותורמים לבריאות העור (wellness)

 

קרם בסיס

קרם נטול ריח לעבודה מקצועית. עשיר בחומרי לחות ורכות כמו שמן שקדים, וזלין, וחומרים נוספים ללחות ורכות. משמש כבסיס להוספה של שמני בסיס אחרים ושמנים ארומטיים.

קרם בסיס צמחי 

קרם נטול ריח לעבודה מקצועית. מכיל חמאת שיאה ושמן שקדים עם אמולגטורים בעלי אישור ecocert. אינו מכיל חומרים סינטטיים. חומרים כמו וזלין, SLS, פרפין ופרבנים. קרם עשיר ומעולה לפנים ולגוף לשימוש קוסמטיקאיות המעוניינות בקרם לצורך שימושים רבים ושונים כאשר ניתן להוסיף שמנים וריחות. 

 

  
 
קרם גוף 
 

קרם גוף נפלא עם ניחוח מדהים שנישאר לאורך כל היוםהקרם מכיל חומרים לריכוך העור שמשאירים את העור עם מגע קטיפההניחוח היוקרתי המושלם משלים קרם מעולה זה.
 
קרם ידים 
 

קרם שמותאם לידייםסמיך ונספג מהרמגן על עור הידיים מפני יובש ופצעים

 

 
 
שמן גוף מבושם

שמן איכותי ומיוחד הנספג מהר ואינו משאיר תחושת שמנוניותעשיר בריח נפלא המשרה תחושת רוגע


 
שמן עיסוי צמחי - שמן שקדים

שמן שקדים צמחי לעיסוי הגוףמושלם למסאזולשאר השימושים של שמן שקדים.

 

 
 

מלח אמבט לבנדר-

מלח להוספה לאמבט. לשיפור מראה העור ותחושה רעננה.