דף הבית >> מוצרים >> דרמוקוסמטיקה
 

מסכה טיפולית מתקלפת

המסכה מכילה חימר ירוק הסופג רעלים מעור הפנים ויעיל בטיפול בשחוריםהחמר הירוק סופח אליו רעלים מהעור, ושומן שאינו יורד עם סבון רגיל , (כמו שחורים). לאחר קילוף המסכה העור מיטהר ומתרענן. יש למרוח שכבה אחידה בעלת עובי מתאים ולחכות כחצי שעה לייבוש גמור של המסכה. לאחר מכן יש לקלף את המסכה מכיוון הסנטר כלפי מעלה.
המסכה מייבשת מעט את העור ויש למרוח לאחר מכן קרם פנים.

סדרת לילי ליפט

ערכת לילי ליפט הינה ערכה חדשנית למתיחת קמטים ולהצערת העור. החדשנות שבסדרה נעוץ בשימוש בשני חומרים פעילים, שהוכחו דרמטולוגית כמקטינים את עומק הקמטים בעור, ובסינרגיה בין ארבעת מרכיבי הסדרה.

שימוש משולב במרכיבי הסדרה על פי הוראות השימוש, נותן תוצאות משמעותיות עד כדי כך שהיצרן, לבונה לאב בע"מ, מתחייב על תוצאות חיוביות משמעותיות.

מרכיבי הערכה:

הערכה מחולקת לשימוש יומיומי בבית הלקוחה עם התכשירים:

  • לילי ליפט סרום יום אנטי אייג'ינג

  • לילי ליפט קרם לילה אנטי אייג'ינג

  • לילי ליפט קרם הזנה צמחי

ושימוש אחת לשבוע במשך הטיפול על ידי קוסמטיקאית עם התכשיר:

  • לילי ליפט חומצות 10% אלפא ביתא הידרוקסי 

 

 

 

סבון חרובים

סבון לניקוי עמוק ויסודי של עור הפנים. מכיל מיצוי קנה סוכר. סבון זה יוצר סביבה אנטיספטית ועוזר לטיפול באקנה. לטיפול באקנה יש לשים את הסבון ולא לשטוף למשך חמש דקות ורק לאחר מכן לשטוף. יש לחזור על שטיפה זו בוקר וערב .

٭לילי ליפט סרום יום אנטי אייג'ינג

אפקט מיידי של מיצוק ומתיחה: חומר פעיל בעל פטנט Sesaflash® למתיחת קמטיםחומר זה נבדק ויעילותו הוכחה במחקרים דרמטולוגייםוהשפעתו נבדקה על עומק קמטים בקבוצות רבות משתתפיםבשילוב מדידות לייזר של עומק קמטיםהחומר נוצר משילוב מולקולות עם פפטידים מחלבון זרעי שומשוםהיוצרות מעטה דקיק הפועל למילויכיווץ ומתיחה של קמטוטים ומעניק לעור מראה חלק ובריא יותרניתן לחוש באפקט המתיחה מייד לאחר השימוש הראשוןחומר פעיל זה פועל בעיקר על שכבת העור החיצוניתהאפידרמיסנספג בעור ומותח את האפידרמיסוכתוצאה-עומק הקמטים הנמדד על שטח העור קטןפעולתו של חומר פעיל זה מהירה והשפעתו ניכרת בטווח של שעותסרום לילי ליפט מכיל תמצית לילך להרגעת העור ואספקת מרכיבים חיוניים לעורמרכיבים פעילים נוספים של ויטמינים ומרכיבים נוספים הפועלים לאיזוןאנרגיה ולחותמעניקים לעור חיותונותנים תוצאה של עור מתוחבריא ורענן.


 

٭לילי ליפט קרם לילה אנטי אייג'ינג

קרם טיפולי הפועל לצמצום הקמטים בפעולת עומק לטווח ארוך בעזרת מרכיב חדשני מותח קמטים Voluform®מרכיב זה הינו ממקור טבעי ומאושר EcoCert . חומר זה נבדק ויעילותו הוכחה במחקרים דרמטולוגייםוהשפעתו נבדקה על עומק קמטים בקבוצות רבות משתתפיםבשילוב מדידות לייזר של עומק קמטים.מנגנון הפעולה של מרכיב זה הינו פעילות בשכבה העמוקה יותר של העורהמרכיב הפעיל מכיל בתוכו חומצת אמינו פעילה ממקור טבעי המעודדים ייצור מחודש של קולגן ובכך פועלים לחידוש רקמות שניזוקוהפחתת קמטים וריכוך העורבנוסףמכיל הקרם נגזרת מחלבון זרעי שומשום המעניקה לעור השפעה ממצקת ומותחת. לילי ליפט קרם לילה אנטי אייג'ינג מכיל תמצית לילך להרגעת העור ואספקת מרכיבים חיוניים לעור.

 

٭לילי ליפט קרם הזנה צמחי

קרם ההזנה הצמחי מורכב כולו מחומרים טבעיים כמו שמנים וחמאותאו ממרכיבים מאושרי EcoCert. קרם זה הינו טיפול משלים לקרם לילה לילי ליפט אנטי אייג'ינגהחומרים הפעילים העיקריים הינם שמן שקדיםחמאת שיאה ותמצית לילךלהזנה מושלמת וטבעית של העור.


 

٭לילי ליפט חומצות 10% אלפא ביתא הידרוקסי

תכשיר זה נועד לבצע פילינג עמוק לעור הפניםהמרכיבים הפעילים הינם חומצה לקטית (אלפא הידרוקסי), חומצה גליקולית אלפא הידרוקסי וחומצה סליצילית ביתא הידרוקסי ). שילוב של חומצות אלו מפרקות את המבנה המאוגד של השכבה הקרנית שנמצאת באפידרמיסהחומצות מסירות תאים מתים מהאפידרמיסתכשיר זה אינו לשימוש ביתי ומותר לשימוש רק על ידי קוסמטיקאית מורשיתהחומצות מעלימות את הקמטוטים הקטנים ומאפשרות לחומרים הפעילים של שאר התכשירים של סדרת לילי ליפט לחדור לעור ולבצע את תפקידםנוסף על כך יש עידוד לגדילה מחודשת של העורכך שנוצר עור חדש ורענןהתכשיר בנוסף מבהיר את העור ומעניק טון אחיד לצבע הפנים.

 

 

לסיכום אנו רואים את הסינרגיה בין תכשירי סדרת לילי ליפט כאשר:

٭לילי ליפט סרום יום אנטי אייג'ינג מותח קמטים בשכבה החיצונית של העור.

٭לילי ליפט קרם לילה אנטי אייג'ינג מותח קמטים בשכבה הפנימית והעמוקה של העור.

٭לילי ליפט חומצות 10% אלפא ביתא הידרוקסי מעלים קמטוטים קטנים על פני העור.

٭לילי ליפט קרם הזנה צמחי מזין את העור בשמנים וחמאות טבעיים.

התוצאה הסופית היא ירידה משמעותית בעומק הקמטים ויצירת עור חדשבריא ואנרגטי

 

שימוש בערכה:

٭לילי ליפט סרום יום אנטי אייג'ינג – לשימוש יומיומי בבוקר מתחת לקרם יום ואיפור במשך לפחות 60 יום.

٭לילי ליפט קרם לילה אנטי אייג'ינג – לשימוש יומיומי בלילה במשך לפחות 60 יום.

٭לילי ליפט קרם הזנה צמחי – לשימוש יומיומי בלילה מעל לילי ליפט קרם לילה במשך לפחות 60 יום.

٭לילי ליפט חומצות 10% אלפא ביתא הידרוקסי לשימוש פעם בשבועאצל קוסמטיקאית מורשית, 8 פעמים במשך תקופת השימוש של סדרת לילי ליפט.

 

כל תכשיר ניתן לשימוש באופן נפרד ועומד ברשות עצמו עם תכונותיואך ללא שימוש מקיף ומתועד בערכה כולהאין הבטחה למתיחת קמטים משמעותית אצל כלל המשתמשות.